Prezentacja Jana Wyrwasa- Medytacyjna podróż do Ziemi Świętej

Zamek Książąt Pomorskich – Muzeum w Darłowie zaprasza na prezentację Jana Wyrwasa Medytacyjna podróż do Ziemi Świętej w ramach Zamkowych Spotkań z Historią 24 lutego 2016 r. o godz. 17.00 do Zamek Książąt Pomorskich – Muzeum w Darłowie.

Spotkanie pod patronatem starosty sławieńskiego Wojciecha Wiśniowskiego

"Medytacyjna podróż do Ziemi Świętej" jest spotkaniem z pokazem odpowiednio dobranych obrazów/slajdów z wielomiesięcznej podróży po Palestynie, z obszernym komentarzem geograficzno – historyczno - religijnym, nawiązującym (powściągliwie) do Biblii, zakończonym krótkim filmem/prezentacją.

Obszary tematyczne: Jerozolima i okolice; Jerycho, Pustynia Judzka, Morze Martwe;

Galilea: Nazaret, Góra Tabor, Góra Błogosławieństw, Kafarnaum, Kana Galilejska;

Jezioro Genezaret, Jordan.

Spotkanie było prezentowane w kościołach, ośrodkach kultury, bibliotekach, uzdrowiskach i innych okolicznościach, np. „Tydzień Kultury Chrześcijańskiej” - Koszalin 2013 (Biblioteka Miejska), „Dni Kultury Żydowskiej” - Słupsk 2014 (Słupski Ośrodek Kultury).

Pobierz plakat Medytacyjna podróż do Ziemi Świętej w ramach Zamkowych Spotkań z Historią, plik z rozszerzeniem JPG o wielkości 60KB, nowe okno