Starostwo Powiatowe w Sławnie

Finał Powiatowego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego

zdjęcie grupowe finalistów powiatowych przeglądów Amatorskiego Ruchu ArtystycznegoDnia 17 czerwca 2015 roku na deskach sławieńskiego amfiteatru zaprezentowali się finaliści powiatowych przeglądów Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Wysoki poziom wszystkich prezentujących się młodych artystów świadczy o tym, że w naszym powiecie nie brakuje utalentowanej młodzieży.
Uczestnikom pamiątkowe dyplomy wręczył Sebastian Dereń Sekretarz Powiatu Sławieńskiego.

Lista laureatów i wyróżnionych uczestników Amatorskiego Ruchu Artystycznego:

Mały Konkurs Recytatorski:

Eryk Bednarczyk - SP nr 1Sławno  
Oliwia Hennig - SP nr 1 Sławno
Zuzanna Szewczyk - Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Wyróżnienia otrzymali:
Karolina Berlińska - Gimnazjum w Sławsku
Aleksandra Nowicka - Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie
Natalia Mikulska - Szkoła Podstawowa w Sławsku

60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
W kategorii dorosły - Piotr Rogalski - Sławno

Przegląd Zespołów Teatralnych
Teatr „Czarny kot” - Szkoła |Podstawowa w Żukowie – spektakl „Kopciuszek inaczej”
Teatr ruchu „Awizo” - Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie – spektakl „Między dobrem a złem”
Teatr „TeaArt” - Sławieński Dom Kultury – spektakl „Nic nie jest tak, jak wydaje się, ze jest”

Wyróżnienie otrzymał:
Zespół Teatralny „Sala 23” - Gimnazjum w Sławsku – spektakl „Tam gdzie spadają Anioły”

Przegląd Piosenki Dziecięcej
Nela Mariak -SP nr 1 w Sławnie – za utwór „Śpiewam i tańczę”
Patrycja Pawłowska - Świetlica Środowiskowa przy SP Staniewice – za utwór „Koncert na dwa świerszcze”
Weronika Szostakiewicz - SP w Warszkowie – za utwór „Jeśli tylko chcesz”
Kinga Stachowiak - SP w Warszkowie – za utwór „Piosenka uwerturowa”

Wyróżnienie otrzymali:
Oliwia Hennig - Szkoła Podstawowa nr 1
Duet „Ju – Os”Julia Światka - Szkoła Podstawowa we Wrześnicy
Zespół wokalny „Kornelki” - Szkoła Podstawowa nr 1     

Przegląd Solistów i Zespołów Estradowych
Zespół „Metamorfoza” - Zespół Szkół Społecznych w Korlinie – za utwór „Psalm stojących w kolejce”
Marta Wojciechowska - Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie – za utwór „Byłam różą”

Przegląd Twórczości Zespołów Plastycznych „Moja wymarzona podróż”

Kategoria 6-9 lat
Karolina Laskowska - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sławnie
Maja Kinczel - Sławieński Dom Kultury w kategorii 6 – 9 lat                             
Anna Pakos - Świetlica Środowiskowa w Pieszczu

Kategoria 10 – 12 lat
Anna Paczkowska - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sławnie
Adrianna Piorunowska - Zespół Szkół w Postominie
Maria Bonisławska - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sławnie
Kategoria 13 – 15 lat
Agnieszka Kitowska - Sławieński Dom Kultury
Klaudia Majrowska - Świetlica Środowiskowa w Pieszczu

Przegląd Zespołów Tanecznych
Zespół Tańca „Mały Dyg” - Zespół Szkół  w Postominie
Zespół Tańca „Dyg” - Zespół Szkół w Postominie
Zespół Break Dance - Sławieński Dom Kultury

Wyróżnienie otrzymali:
Zespół „Gracja” - Szkoła Podstawowa nr 1


Wszystkim serdecznie gratulujemy.

UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies.

Brak zgody może oznaczać problemy z funkcjonalnością strony

Zrozumiałem