Opowieść fotograficzna Karola Matusiaka

Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie zaprasza na  prezentację
Opowieść fotograficzna Karola Matusiaka
dnia 30.05.2015 r.(sobota), o godz. 12.00
Opowieść fotograficzna to prezentacja multimedialna prac fotograficznych pracownika muzeum Karola Matusiaka. Fotografie są zbiorem kadrów wykonanych podczas podróży rowerowo – pieszej po okolicznych miejscach znajdujących się głównie w granicach powiatu sławieńskiego. Za pomocą fotografii, historii, legend oraz ciekawostek autor postara się przedstawić walory krajobrazowe regionu zachęcając odbiorców do wspólnego odkrywania prezentowanych miejsc.

Prezentacja odbędzie się w salce edukacyjnej Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie.
Pod patronatem Starosty Sławieńskiego Wojciecha Wiśniowskiego

Naciśnij aby pobrać plakat prezentacji "Opowieść fotograficzna Karola Matusiaka" format: jpeg, rozmiar: 52kB