Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Sławieńskiego”

Starosta Sławieński informuje, iż zgodnie z zapisami ustawy o publicznym transporcie zbiorowym z dnia 16 grudnia 2010 roku ( Dz. U. z 2015r., poz. 1440 z późn. zm. ), w dniach od 12 listopada do 4 grudnia 2015r. odbędą się konsultacje społeczne projektu „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Sławieńskiego ” (planu transportowego).

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane strony do składania uwag i propozycji zmian do projektu planu transportowego. Uwagi w ramach konsultacji społecznych należy składać na specjalnie przygotowanym formularzu.

Projekt planu transportowego wyłożony będzie w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Sławnie, ul. Sempołowskiej 2a, pok. nr 6 lub 12, w godz. od 8.30 do 10.30 (w dni robocze). Dokument i formularz konsultacyjny dostępne są również do pobrania w wersji elektronicznej.
Uwagi można zgłaszać do dnia 4 grudnia 2015r.:

• bezpośrednio w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Sławnie, ul. Sempołowskiej 2a, pok. 6 lub 12, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 10.30, podczas dyżuru konsultanta,
  • przesyłając wypełniony formularz konsultacyjny:

1) drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne PT”,
2) faksem na nr 59 810 49 12,
3) drogą korespondencyjną na adres: Starostwa Powiatowego w Sławnie, ul. Sempołowskiej 2a, 76 – 100 Sławno (liczy się data wpływu).
Pliki do pobrania:
1. Projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Sławieńskiego.

2. Wzór formularza konsultacyjnego