Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany!

Szanowni Państwo,
Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).
JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie. Do wypełnienia tego obowiązku potrzebne jest m.in. założenie Profilu Zaufanego. Poniżej w linku dostępne są informacje odnośnie zakładania profilu zaufanego.

Pobierz plakat "Załóż Profil Zaufany", plik z rozszerzeniem *.pdf, rozmiar 416kB, nowe okno.