X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn OSP

W sobotę na stadionie miejskim w Sławnie miały miejsce X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn OSP. Zmagania otworzył Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski. Do odbywającego się co 2 lata etapu powiatowego zakwalifikowało się 37 najlepszych drużyn z 20 jednostek OSP. Drużyny rywalizowały w dwóch  konkurencjach - sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym.  Puchar przechodni Komendanta Powiatowego PSP w Sławnie za najszybsze wykonanie ćwiczenia bojowego w grupie męskiej A zdobyła z czasem 27,70 s. jednostka z OSP w Krupach. W tej samej kategorii wiekowej puchar za najszybsze wykonanie sztafety pożarniczej powędrował do strażaków ochotników z Chudaczewa (czas 59,50 s.). Za udział w zawodach został także nagrodzony najstarszy i najmłodszy strażak. Najstarszym uczestnikiem był dh Paweł Czechowski z OSP Chudaczewo, najmłodszym - dh Oskar Zalewski z OSP Ostrowiec. W zawodach udział brało ponad 360 uczestników.