Drodzy Maturzyści!

W związku z rozpoczynającym się egzaminem dojrzałości, życzymy Wam, aby zdobyta przez te wszystkie lata edukacji wiedza, zaowocowała jak najlepszymi wynikami. Niech egzamin jaki Was czeka będzie łatwym i bezstresowym przejściem w dorosłe życie.
Pokażcie się z jak najlepszej strony!
I pamiętajcie, że nauka jest kluczem, który otwiera wszystkie drzwi.
                                                                                                                                        Powodzenia!

Wojciech Ludwikowski                                                  Wojciech Wiśniowski
                  Przewodniczący Rady Powiatu                                            Starosta Sławieński