Powiatowe uroczystości Dnia Sołtysa 2017.

Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski zaprosił na darłowski zamek sołtysów Powiatu Sławieńskiego. To wszystko z okazji Dnia Sołtysa. Wojciech Wisniowski wspólnie z wójtami gmin powiatu Radosławem Głażewskim, Januszem Bojkowskim, Radosławem Nowakowskim oraz Ryszardem Stachowiakiem, złożył przybyłym Sołtysom życzenia oraz podziękował za wytężoną pracę na rzecz lokalnych społeczności Powiatu Sławieńskiego. Uroczystość z okazji Dnia Sołtysa obejmująca cały Powiat Sławieński zorganizowana została po raz pierwszy i będzie kontynuowana. Wszystkim Sołtysom, życzymy wielu sukcesów i zadowolenia z wykonywanej pracy.