Powiat Sławieński na „Rybomanii”

Powiat Sławieński jako region przyjazny i atrakcyjny wędkarzom, prezentowany był przez Darłowską Lokalną Organizację Turystyczną podczas targów „Rybomania” w Poznaniu. Morze Bałtyckie, jeziora, rzeki to akweny doskonałe do uprawiania tej formy turystyki. Duża ilość imprez i zawodów wędkarskich jakie są organizowane są na terenie powiatu stawiają ten obszar na wysokim miejscu w świadomości miłośników wędkarstwa. Obecność na targach dodatkowo wzmacnia ten wizerunek. Targi odwiedziło kilka tysięcy osób, z czego spora cześć uzyskała informacje o możliwościach wypoczynku oraz spędzania czasu w towarzystwie wędki na terenie Powiatu Sławieńskiego.