Ferie 2015 na zamku w Darłowie

31 stycznia 2015 roku zakończyły się ferie na zamku w Darłowie „Otwarte Drzwi Wyobraźni”. Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski zaprosił wszystkich uczestników ferii na wernisaż ich prac połączony ze słodkim poczęstunkiem. Dzieci i młodzież szkolna Powiatu Sławieńskiego przez okres dwóch tygodni odbyła warsztaty origami „Zaczarowany świat z kartki papieru”u Pani Aleksandry Gawlicy, Renata Potomska zaprosiła łasych na stare księgi i przygody literackie „W Krainie Słowa”. W drugim tygodniu  Konstanty Kontowski przeprowadził warsztaty plastyczne „Malowana historia Darłowa”, a Artur Hamerling prowadził młodzieżowe warsztaty modelarstwa. Aż przez dwa tygodnie ferii warsztaty fotograficzno-komputerowe „Grafika kreatywna” prowadził dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej Karol Matusiak. Frekwencja uczestników każdego dnia to ok. 33 osoby.