IX Zlot Zimowy

W dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2015 roku w Forcie „Marian” w Malechowie pod patronatem Starosty Sławieńskiego Wojciecha Wiśniowskiego odbył się IX Zimowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych. Podczas tej zimowej imprezy  uczestnicy mogli liczyć na bardzo wiele atrakcji. Zwiedzanie muzeum, pokaz ciężkiego sprzętu militarnego oraz inscenizacje historyczne to nieodzowne elementy zlotu.
Niektórzy uczestnicy zlotu mogli zaznać kąpieli w lodowatej wodzie. W otwarciu imprezy udział wzięli Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski, Burmistrz Miasta Darłowo Arkadiusz Klimowicz, Wójt Gminy Malechowo Radosław Nowakowski, oraz organizator zlotu Marian Laskowski.