Wyniki powiatowych eliminacji XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Powiatowy etap XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 „W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

30 marca 2016 roku w Starostwie Powiatowym w Sławnie odbył się etap powiatowy XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 „W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Powołana przez Starostę Sławieńskiego Wojciecha Wiśniowskiego komisja dokonała oceny pod względem plastycznym oraz zgodności z tematyką prac konkursowych i ustaliła następujące wyniki:

I grupa wiekowa – uczniowie klas I–III szkół podstawowych

1. Adrian Kumaniecki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
2. Ernest Laskowski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
3. Inez Fenik – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

II grupa wiekowa – uczniowie klas IV–VI szkół podstawowych

1. Amanda Zielonka – Zespół Szkół w Pieszczu
2. Maria Bonisławska – Zespół Szkół we Wrześnicy
3. Damian Bielak – Zespół Szkół we Wrześnicy
4. Wiktoria Wanago – Zespół Szkół w Pieszczu

III grupa wiekowa – uczniowie gimnazjów
1. Natalia Bartkowiak – Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie im. mjra Henryka Sucharskiego
2. Oliwia Śledź – Zespół Szkół we Wrześnicy
3. Bożena Leksa – Zespół Szkół we Wrześnicy
4. Sandra Kruszewska –  Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie im. mjra Henryka Sucharskiego

Najlepsze prace zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego. Zwycięzcom gratulujemy!