Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

23 marca 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sławnie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Głównym celem turnieju jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży przepisów przeciwpożarowych oraz zasad postępowania na wypadek pożaru i innych zagrożeń.

W eliminacjach na szczeblu powiatowym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Sławieńskiego. Najlepsi otrzymali dyplomy oraz bony ufundowane przez Starostę Sławieńskiego Wojciecha Wiśniowskiego, a także wywalczyli awans do etapu wojewódzkiego.

Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Sławnie, Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Sławnie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie.

Zwycięzcy:

Grupa Szkół Podstawowych: