Dzień Edukacji Narodowej 2015

Z okazji dnia Edukacji Narodowej w imieniu władz Samorządowych Powiatu Sławieńskiego, składamy serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty. Proszę przyjąć słowa uznania za trud jaki Państwo wkładacie w kształcenie oraz wychowanie dzieci i młodzieży, za pasję, troskę, konsekwencję oraz wrażliwość na potrzeby młodych ludzi. Z okazji dzisiejszego święta życzymy wielu sukcesów zawodowych, poczucia satysfakcji z wykonywanej pracy oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Niech towarzyszy Wam przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.

Pobierz plakat z życzeniami, plik z rozszerzeniem JPG o wielkości 2,45MB, nowe okno