Finał III edycji konkursu plastycznego "Powiat Sławieński -mój punkt widzenia"

W dniu 12 maja 2015 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sławnie odbyło się spotkanie Starosty Sławieńskiego - Wojciecha Wiśniowskiego z laureatami III edycji konkursu plastycznego"Powiat Sławieński"- mój punkt widzenia. Konkurs kierowany był do uczniów szkół  podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, a celem konkursu  było ukazanie Powiatu Sławieńskiego widzianego z perspektywy dzieci i młodzieży. Zgłoszone prace nawiązywały do miejsc charakterystycznych dla naszego regionu, przedstawiając często historyczne i kulturowe budowle oraz walory turystyczne  naszej małej ojczyzny. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż łącznie  zgłoszono ponad 200 prac.