Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie

W dniu 17 października 2014 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. W spotkaniu z pracownikami ośrodka uczestniczył Wicestarosta Sławieński Andrzej Protasewicz. Podczas uroczystości Wicestarosta pogratulował dyrektorowi Panu Krzysztofowi Galikowi wspaniałej kadry oddanej sprawom szkoły, życząc przy tym wszystkim uczestnikom spotkania dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Spotkanie było świetną okazją do wręczenia przez Wicestarostę listów gratulacyjnych dla pracowników ośrodka z długoletnim stażem pracy.