Zakończenie inwestycji pn. "Przebudowa drogi powiatowej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wrześnica"

W dniu 25 listopada 2015 r. została zakończona inwestycja polegająca na przebudowie drogi powiatowej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wrześnica.
Zadanie zostało zrealizowane jako wspólna inwestycja Powiatu Sławieńskiego i Gminy Sławno.

W ramach zadania przebudowano drogę na odcinku ponad 1,4 km:
• wykonano nakładkę z betonu asfaltowego;
• wykonano pobocza wzdłuż drogi;
• wykonano zjazdy do posesji;
• oczyszczono rowy przydrożne.

Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych INFRABUD Janusz Kłosowski z Koszalina. Koszt inwestycji wyniósł 945.741,47 zł. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego, pochodzących z tytułu wyłączania gruntów z produkcji rolniczej.