Debiut Powiatu Sławieńskiego na Targach Turystyki w Opolu.

Już po raz trzynasty Opole było gospodarzem Międzynarodowych Targów Turystyki „W Stronę Słońca”. Debiutujący w tegorocznych targach Powiat Sławieński został bardzo ciepło przywitany zarówno przez piękną słoneczną pogodę, jak i tłumnie odwiedzających opolski rynek mieszkańców tego miasta oraz turystów z Polski i zagranicy. Nasi pracownicy przez trzy dni zachęcali zwiedzających nasze stoisko do wybrania właśnie Powiatu Sławieńskiego jako miejsca na spędzenie urlopu. Udzielone informacje okazały się przydatne do uczestnictwa w zorganizowanym przez nas konkursie wiedzy o Nadmorskim Powiecie. Nagrodami głównymi były dwa vouchery na pobyt w hotelu Lidia Spa & Wellness w Darłówku oraz jeden voucher na pobyt w Król Plaza Jarosławiec. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w niedzielne popołudnie na głównej scenie wzbudzając przy tym wiele pozytywnych emocji. Prezentacja Powiatu Sławieńskiego przygotowana była wspólnie z Darłowską Lokalną Organizacją Turystyczną. 3 dniowe Targi pokazały, że Opole jest cennym miejscem do pozyskania nowych turystów chcących spędzić swój urlop na terenie naszego Powiatu.