Nadmorski Powiat na Polach Mokotowskich.

28 kwietnia 2013 roku Warszawa po raz kolejny gościła Powiat Sławieński z okazji Dnia Ziemi.Ta cykliczna impreza o charakterze ekologicznym w tym roku poruszała tematykę elektroodpadów. Na Polach Mokotowskich, Powiat Sławieński wraz ze współwystawcą - Darłowską Lokalną Organizacją Turystyczną zaprezentował walory turystyczne jak i ekologiczne, a szereg konkursów na temat naszego powiatu uatrakcyjnił całość prezentacji. Podczas imprezy odbyła się debata poświęcona ekologii, której również byliśmy uczestnikami. Nasze stoisko podobnie jak w zeszłym roku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a rozpoznający nas uczestnicy festynu świadczą o atrakcyjności i popularności naszego powiatu w stolicy.